PRZEDSZKOLIADA.PL

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 stycznia 2019

W najbliższy czwartek, 31 stycznia 2019r. o godz.10:00 w Hali Akademickiego Centrum Sportowego Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza, przy ul. Zbierskiego 6 w Częstochowie odbędzie się impreza w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków...

 ... - ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019, który składa się z ponad 70 imprez. Bierze w nich udział ponad 15 000 Aktywnych Przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL.

Patronat Honorowy pełni Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Współorganizatorem wydarzenia jest Instytut Edukacji Przedszkolnej i Szkolnej Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. Działania organizacyjne wspomagają także studentki pierwszego roku kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna.

Kangur PRZEDSZKOLIADA.PL gwarantuje wszystkim uczestnikom niemal dwugodzinną rozrywkę ruchową, a kibicom na trybunach zabawę i doping na najwyższych obrotach.

Instruktorom PRZEDSZKOLIADA.PL w zabawie w sport z najmłodszymi towarzyszyć będą sportowcy: RKS Raków Częstochowa, AZS Politechnika Częstochowa, Święci Częstochowa.

Aktywne Przedszkolaki otrzymają od Kangura: dyplom, medal i niespodzianki, które przygotowali partnerzy ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019.