Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej o Puchar Dziekana Wydziału Pedagogicznego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 lutego 2018

W dniu 08.02.2018r. na hali Akademickiego Centrum Sportowego odbył się finałowy mecz      I ego Turnieju Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej  o Puchar Dziekana Wydziału Pedagogicznego.  Turniej słowami uznania za aktywny udział i poświęcenie wolnego czasu dla sportowej rywalizacji otworzył Pan Prorektor ds. rozwoju dr hab. inż. prof. AJD Zygmunt Bąk. 

Po 3 ech miesiącach zmagań,  w wielkim finale  spotkały się drużyny kierunku Wychowania Fizycznego 1 roku 2 stopnia z drużyną z kierunku Bezpieczeństwo Narodowe   2 rok 1 stopnia.

 

Pierwszy set padł łupem studentów bezpieczeństwa ale już dwa kolejne należały do drużyny  z WF-U.  Czwarty set należał do drużyny z bezpieczeństwa.  Tie break przyniósł jednak najwięcej emocji, studenci z wychowania fizycznego mieli 2 piłki meczowe ale lepsi okazali się być przeciwnicy, którzy ostatecznie zwyciężyli 3 do 2.

 

Podsumowując :

5 miejsce - Wychowanie Fizyczne 2 rok 2 st.

4 miejsce - Wychowanie Fizyczne 2 rok 1 st.

3 miejsce - Wychowanie Fizyczne 3 rok 1 st.

2 miejsce - Wychowanie Fizyczne 1 rok 2 st.

1 miejsce - Bezpieczeństwo Narodowe 2 rok 1 st.

 

Nagrody indywidualne :

MVP turnieju wśród mężczyzn - Mateusz Zawalski 

MVP turnieju wśród kobiet - Aleksandra Smykla

Najlepszy atakujący - Tomasz Kryński 

Najlepszy blokujący - Igor Dróżdż

Najlepszy zagrywający - Arkadiusz Domiak

 

Dziękujemy za udział wszystkim zespołom i zawodnikom, zaproszonym i przybyłym gościom,  organizatorom - specjalizacji w sporcie piłka siatkowa 2 rok 2 st. wraz z opiekunem grupy Pani mgr Marlenie Szlubowskiej, a przede wszystkim Dziekanowi Wydziału Pedagogicznego  dr hab. Prof. AJD Panu  Eligiuszowi Małolepszemu za wspaniałą, sportową  inicjatywę i patronat nad zawodami.